اخبار پرسپولیس

گول الاهلی را خوردیم، بازیکنان مقابل الهلال تمرکز نداشتند

گول الاهلی را خوردیم، بازیکنان مقابل الهلال تمرکز نداشتند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس نباید گول ۲ بازی رفت و برگشت با الاهلی را می‌خورد چون این تیم کاملا با الهلال متفاوت بود.

به گزارش “پرسپولیس” و به نقل از میزان، سهراب انتظاری، در خصوص دیدار تیم فوتبال پرسپولیس مقابل الهلال در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: در فوتبال هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد. روز بدی برای پرسپولیس بود. پرسپولیس در آستانه این بازی بدشانسی آورد و با محرومیت طارمی مواجه شد. کامیابی‌نیا و حسینی و انصاری که جزو ارکان اصلی پرسپولیس به حساب می‌آیند هم در این بازی محروم بودند. دست برانکو هم در این زمینه خالی ماند و در مجموع الهلال با شناخت کامل مقابل پرسپولیس قرار گرفته بود.

نا هماهنگی در خط دفاع پرسپولیس

وی ادامه داد: خط دفاعی پرسپولیس اصلا هماهنگ نبود و فاصله زیادی بین خطوط دیده می‌شد. نمی‌دانم چرا ولی بازیکنان تمرکز نداشتند و نمی‌دانستند باید چه‌کار کنند. ما نباید گول الاهلی را می‌خوردیم. این تیم کاملا با الهلال متفاوت بود. الهلال بی‌نقص بازی کرد و دیدیم چه هماهنگی بین بازیکنان آنها وجود داشت.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: باید به بازیکنان باغیرت پرسپولیس تبریک بگوییم که تا اینجا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند. باید تا بازی برگشت صبر کنیم و ببینیم سرنوشت چه چیزی را رقم می‌زند.

بهتر بود برانکو بازیکن با تجربه تری جای مصلح بازی میداد

انتظاری تصریح کرد: مصلح بازیکن بسیار خوبی است و جزو پدیده‌های لیگ ما به حساب می‌آید. نمی‌خواهم از کسی انتقاد کنم ولی این مسابقه در سطح لیگ نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود و بهتر بود برانکو در این مسابقه از یک بازیکن با تجربه‌‌تر استفاده می‌کرد.

پرسپولیس الهلال

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه