اخبار پرسپولیس

گزینه های روی میز برانکو برای تقابل با استقلال خوزستان

گزینه های روی میز برانکو برای تقابل با استقلال خوزستان

به گزارش پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز سرخپوشان در رابطه با اوضاع تیم پیش از دیدار برابر استقلال خوزستان گفت:

 

احمدزاده مصدوم است و شجاع برگشته است

با فرشاد مشکل داریم و مصدوم است، امیدوارم ملی پوشان بازگردند حالا اگرچه یک روز قبل از بازی ها می رسند؛ اما اینکه چه کسی بازی خواهد کرد بستگی به روز بازی دارد و آن موقع تصمیم خواهیم گرفت. در حال حاضر شجاع برگشته و فعلا بازی با استقلال خوزستان از همه چیز برایمان مهمتر است و بدون هیچ حساب و کتابی برای بازی خواهیم رفت و دنبال حداکثر امتیاز هستیم. با احترامی که برای سرمربی خوزستانی ها عبدالله ویسی که دو سال پیش با این تیم قهرمانی شدند تمام فکر و ذکرمان شکست آنهاست. فردا نتیجه ای که امروز داشت را خواهیم دید؛ کشیدگی مختصری بود که به مرور زمان بهتر می‌شود و ان‌شاالله که همه چیز خوب خواهد شد چون او بازیکن مهمی برای ماست.

 

در مورد تمدید صحبت کردیم

در مورد تمدید قرارداد صحبت کردیم ولی هنوز قطعی نشده اما باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد.

تلاش می کنیم جریمه ها کم شود

اصلا ربطی به آن محرومیت ندارد؛ ما تیم خیلی عالی‌ای داریم؛ اگر امکان جذب بازیکن جدید اهمیتی ندارد و اصلا این موضوعی نیست که بخواهیم به آن بپردازیم؛ البته تلاش می‌کنیم جریمه‌ها کم یا تعلیق شود اما اصلا این بحث جریمه فیفا نمی‌تواند دلیلی برای بحث تمدید قرارداد باشد.

صحبت از پیوستنم به تیم ملی کرواسی بود

با پرسپولیس قرارداد دارم و درست نبود و نیست که بخواهم در این مورد صحبت کنم. ۲۴ ساعت قبل از بازی کرواسی با اوکراین در خصوص پیوستنم به این تیم صحبت شده بود که در حال حاضر این موضوع منتفی است. همه چیز امکانپذیر است که من بروم اما در حال حاضر این قضیه امکانپذیر نیست.

برانکو ایوانکوویچ

هم من و هم پرسپولیس علاقه مند به تمدید هستیم

در مورد قراردادم از هر دو طرف علاقه برای تمدید هست اما اینکه آیا من پیشنهادهای دیگر دارم بله من پیشنهادات دیگر هم دارم. حالا یک ماه دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد این را هیچ کس نمی داند.

 

امکان استفاده از بازیکنان ملی پوش را داریم

بله، امکان استفاده از بازیکنان پرسپولیسی تیم ملی هست و آنها ۴۸ ساعت بعد از بازی با روسیه به ایران می آیند اگرچه طبق نظریه فیفا هر بازیکن باید ۷۲ ساعت استراحت داشته باشد اما وضعیت اینطور است و کاریش نمی کرد و نباید گریه کرد.

 

نمی دانم خبر دستیاری کریمی را چه کسی مطرح کرد

درباره دستیاری علی کریمی از آنهایی که این مطلب را نوشتند سوال کنید تا جایی که می دانم علی کریمی با نفت تهران قرارداد داشته و ایشان یکی از بازیکنان بزرگ تاریخ فوتبال ایران است و واقعا من از صمیم قلب خوشحالم که تجارب خودش را به فوتبال ایران می خواهد ارائه دهد. حالا اینکه چه مسئولیتی و چه جایگاهی بستگی به تصمیم خودش دارد. متاسفانه یک سریالی برای مربیگری ایشان در نفت پیش آمده و من هنوز وضعیت خودم مشخص نیست و چطوری می نویسند چه کسی قرار کمک من شود.

 

هر تیمی با بحران مواجه می شود اما من اکنون سرحال هستم

من هیچ وقت چهره عصبانی نداشتم و اینطور نیست. ولی خب بعضی مواقع در تمرینات سر بازیکنان داد می زنم و شاید آن زمان چهره ام اینطور خواهد بود؛ اما اکنون خیلی سرحال هستم. بازیکنان هستند که این خوشبینی را به من می دهد و طبیعی است هر تیمی در یک مدت با بحران روبه رو می شود و یک افت و خیز دارد چلسی و رئال هم با بحران روبه رو می شوند و نمی شود همیشه با ۲۰۰ کیلومتر حرکت کرد.

#ورزش۳

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه