اخبار بازیکنان

کلیدی‌ترین بازیکن پرسپولیس کیست؟

کلیدی‌ترین بازیکن پرسپولیس کیست؟

به گزارش “پرسپولیس“، در هر تیمی معمولاً یك یا دو بازیكن هستند كه حضور آنها در هر بازی ضروری است تا جایی كه غیبت آنها باعث می‌شود آن تیم هویت و شاكله اصلی خود را از دست بدهد؛ گویا كه چیزی را گم كرده است.

در پرسپولیسِ برانكو بازیكنان باكیفیت و بزرگ زیادی بازی می‌كنند اما یك بازیكن بیشتر از هر بازیكن دیگری برای سرخ‌پوشان ضرروی است و او كسی نیست جز سیدجلال حسینی كه با وجود بالا رفتن سن و سال همچنان جزو سه مدافع برتر فوتبال ایران است و شاید هم بهترین باشد. در دیدار برابر الاهلی غیبت سید‌جلال بیش از هر بازی دیگری احساس می‌شد.

خط دفاعی پرسپولیس با وجود عملكرد بسیار خوب شجاع خلیل‌‌زاده و محمد انصاری نبود یك رهبر و لیدر را احساس می‌كرد و شاید بتوان گفت كه اگر سید سرخ‌پوشان در بازی حضور داشت دروازه پرسپولیس دو بار باز نمی‌شد. پرسپولیس به سید‌جلال نیاز دارد و بدون شك هواداران تیم بزرگ پایتخت آرزو دارند كه ‌ای كاش او می‌توانست چند سال دیگر به فوتبال ادامه دهد تا خط دفاعی این تیم بیمه شود.

زوج سید‌جلال و شجاع خلیل‌‌زاده زوج ایده‌آلی برای پرسپولیس خواهند بود و به احتمال خیلی زیاد برانكو در دیدار برگشت برابر الاهلی از این دو بازیكن استفاده خواهد كرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه