اخبار لیگ قهرمانان

کریم باقری: امیدوارم پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد

کریم باقری: امیدوارم پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان برسد

به گزارش “پرسپولیس“، کریم باقری، مربی تیم پرسپولیس شانس صعود پرسپولیس و الاهلی عربستان را به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را یکسان دانست.

کریم باقری، مربی پرسپولیس در خصوص شرایط فعلی این تیم گفت: تمرینات ما طبق نظم و برنامه جلو می‌ رود و خودمان را آماده بازی با گسترش‌ فولاد و همچنین الاهلی امارات می‌کنیم. فعلا که ملی‌پوشان را در اختیار نداریم و اگر آنها اضافه شوند شرایط تمرینات بهتر خواهد شد.

وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در بازی برگشت از سد الاهلی عبور کند عنوان کرد: این کار غیر ممکن نیست و ما هیچ چیزی از آنها کمتر نداریم. من معتقدم شانس صعود دو تیم برابر است ولی امیدوارم پرسپولیس بازی کم نقصی را انجام داده و در نهایت بعد از سال‌ها به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

باقری در مورد روزهای بحرانی استقلال و علیرضا منصوریان در استقلال خاطرنشان کرد: من دوست دارم که استقلال به روزهای خوبش برگردد چون هر وقت پرسپولیس و استقلال خوب نتیجه می گیرند، تیم‌ ملی هم قوی تر می شود. من امیدوارم که منصوریان استقلال را به روزهای خوبش برگرداند و هواداران این تیم هم خوشحال شوند.

وی در خصوص بدهی باشگاه پرسپولیس به مانوئل ژوزه و وضعیت نگران کننده این باشگاه گفت: متاسفانه این بدهی ها از گذشته وجود دارد و کار باشگاه سخت شده است. مدیریت تلاش می‌کند تا این مشکلات را برطرف کند ولی امیدوارم وزارت ورزش هم به باشگاه پرسپولیس کمک کند. به هر حال باشگاه پرسپولیس یک باشگاه دولتی است.

باقری در خصوص تساوی ایران و کره جنوبی و صعود ایران به جام جهانی که از قبل قطعی شده بود گفت: تیم ملی باز هم نشان داد که به سختی شکست می‌خورد. من صعود به جام جهانی را به بازیکنان، مربیان و فوتبال دوستان ایرانی تبریک می‌گویم و امیدوارم ایران در جام جهانی نتایج خوبی بگیرد.

وی در مورد اینکه آیا ایران می‌تواند در جام جهانی از گروه خودش صعود کند گفت: با حرف زدن نمی‌توان در جام جهانی موفق شد و باید بهترین اردوها و بازی‌های دوستانه را برای تیم ملی در نظر بگیرند. امیدوارم که بتوانیم در روسیه از گروه‌ مان صعود کنیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه