اخبار باشگاه

کاشانی همچنان مخالف جدی برانکو است!

کاشانی همچنان مخالف جدی برانکو است!

به گزارش پرسپولیس، در روزهایی که پرسپولیس بیشتر از همیشه درگیر حواشی و مشکلات مختلف است، رئیس هیات مدیره آن هم علیه کادرفنی موضع گرفته و گفته این تیم به تغییر تفکر نیاز دارد و برانکو، در حد تیم کلاس اول است و نمی‌تواند تیم کلاس ششم را مدیریت کند. انتقادات مستقیم رئیس هیات مدیره از سرمربی تیمی که در دو فصل گذشته نایب قهرمان و قهرمان لیگ برتر شده و این فصل هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی باشد شاید عجیب به نظر برسد، اما جدید نیست.

کاشانی، از همان سه سال قبل، مخالف استخدام برانکو بود و اعتقاد داشت او نمی‌تواند مشکلات پرسپولیس را حل کند:

«برانکو نمی‌تواند شق القمر کند. حضور برانکو حلال مشکلات نیست. برانکو در زمان حضورش در ایران اگر توانست موفق باشد به دلیل مدیریت قدرتمندی مثل دادکان بود. امیدوارم انتخاب برانکو بدون مطالعه نبوده باشد و تصمیم گیری در این باره با منطق بوده باشد.»

بر خلاف تصور کاشانی، حضور برانکو کاملا پرسپولیس را تغییر داد و او توانست پرسپولیس را به قدرت اول فوتبال ایران تبدیل کند. با این وجود، کاشانی به عنوان رئیس هیات مدیره، به بهانه‌های مختلف روبروی او قرار گرفته و معمولا در هر ماجرایی هم حامی طرف مقابل برانکو بوده است. مصاحبه‌های او در مقاطع مختلف، نشان می‌دهد موضع کاشانی نسبت به برانکو، هنوز شبیه موضع چند سال قبل است.

استخدام برانکو (برنا):

تغییر سرمربی نمی تواند حلال مشکلات باشد. برانکو در زمان حضورش در ایران اگر توانست موفق باشد به دلیل مدیریت قدرتمندی مثل دادکان بود.

بعد از درگیری با کی‌روش (باشگاه خبرنگاران):

به نظرم برانکو باید سعه صدر نشان می‌داد تا ملی پوشان دچار مشکل نشوند. ملی پوشان پرسپولیس بازیکنان بزرگ ملی هستند. ما باید ارزش ملی‌مان را در همه زمینه‌ها حفظ کنیم.

پنالتی خراب کردن طارمی (ایسنا):

از رفتار آقای برانکو متعجبم. طارمی با این سابقه پنالتی‌ زدن چرا باید باز هم پنالتی‌ زن اول تیم باشد؟ چرا نباید بعد از چند سال تیم یک پنالتی‌زن درست و حسابی داشته باشد که درصد گل شدن پنالتی‌هایش بالا باشد؟

جعفر کاشانی

مخالفت برانکو با حضور رضاییان در جشن قهرمانی (میزان):

چرا نباید رامین رضاییان به جشن بیاید؟ پرسپولیس متعلق به یک فرد نیست. حق او و تمام پرسپولیسی‌هایی که یک روز در این باشگاه جایگاهی داشته‌اند، این است که در جشن قهرمانی حضور داشته باشند.

تمدید قرارداد برانکو (میزان):

برانکو فعلاً با ما یک سال دیگر قرارداد دارد. البته وقتی شما به کلاس بالاتر می‌روید باید دبیر خود را عوض کنید!

وضعیت فعلی پرسپولیس پیش از بازی با الهلال و دربی (باشگاه خبرنگاران):

برانکو مربی باکلاسی است اما معلم کلاس اولی نمی‌تواند به کلاس ششمی‌ها درس بدهد و پرسپولیس نیاز به تفکر جدیدی دارد.

طعنه‌های گاه و بی‌گاه کاشانی و پیش بینی‌های اشتباه او درباره موفقیت برانکو، حضور رضاییان در جشن قهرمانی و تمدید قرارداد سرمربی، قبلا با واکنش برانکو همراه شده بود اما این بار، رئیس هیات مدیره پرسپولیس علنا از نیاز تیم به «تفکر جدید» و ناتوانی برانکو حرف زده است. حرف‌هایی که حتی روسای هیات مدیره تیم‌های انتهای جدولی هم با احتیاط آن را به زبان می‌آورند. عدم علاقه کاشانی به برانکو، حالا از لفافه خارج شده و او، در روزهای بحران رسما روبروی سرمربی تیم قهرمان قرار گرفته است.

#نود

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه