اخبار مسابقات

پرسپولیس ۳ – ۰ نفت تهران | موتور گلزنی مهدی طارمی روشن شد

پرسپولیس 3 - 0 نفت تهران | موتور گلزنی مهدی طارمی روشن شد

به گزارش “پرسپولیس“، پرسپولیس سومین بردش را در سومین بازی خود در لیگ برتر فوتبال به دست آورد، این بار با درخشش مهدی طارمی.

دو تیم پرسپولیس و نفت تهران در چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری ۳ بر ۰ پرسپولیس به پایان رسید.

گزارش بازی پرسپولیس و نفت تهران

دو تیم درحالی نیمه اول بازی را آغاز کردند که پرسپولیسی ها سعی داشتند با پرس شدید نفتی ها صاحب موقعیت شوند و دروازه این تیم را باز کنند و شاگردان درخشان نیز روی سرعت عیسی آل کثیر حساب ویژه ای باز کرده بودند و سعی در ایجاد ضد حمله داشتند. در همان ابتدای بازی مهدی طارمی روی ارسال وحید امیری از سمت چپ می توانست که گل بزند اما کنترل ضعیف او در دریافت توپ این موقعیت را از سرخپوشان گرفت.

در دقیقه ۱۳ سرخپوشان صاحب یک ضربه آزاد شدند که حسین ماهینی موفق به استفاده از این موقعیت نشد.

عیسی آل کثیر در دقیق ۲۱ اقدام به شوت زنی کرد اما توپش با اختلاف به بیرون رفت چند دقیقه بعد صاحب یک موقعیت عالی شد اما جای گیری خوب بیرانوند مانع از گلزنی او شد.

در دقیقه ۲۷ پرسپولیس صاحب یک ضربه ایستگاهی شد محسن مسلمان پشت توپ ایستاد و توپ را پشت مدافعان نفت برای طارمی فرستاد اما مهدی طارمی با بی دقتی توپ را به بیرون زد.

در دقیقه ۳۱ مهدی طارمی بار دیگر در محوطه جریمه نفت صاحب توپ شد اما درحالی که می توانست به بیرون پاس بدهد شوت زد تا میلاد فرهانی توپ را در برگرداند.

در دقیقه ۳۵ توپ مسلمان در محوطه جریمه نفت به مهدی طارمی رسید، طارمی شوت زد و در حالی که این توپ از کنار دروازه به بیرون می رفت فرشاد احمد زاده به توپ رسید اما او نیز موفق به گلزنی نشد و توپش از کناز دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۶ بازیکنان دو تیم در میانه زمین درگیر شدند که حاصل آن یک کارت زرد برای محسن مسلمان بود.

در اواخر بازی نیز پرسپولیس صاحب چند کرنر شد که روی یکی از آنها شجاع خلیل زاده می توانست گل بزند اما توپش با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم بازی بسیار جذاب آغاز شد و پرسپولیس همان ابتدا به گل رسید. مهدی طارمی در دقیقه ۴۶ توسط مهدی طارمی به گل رسید تا همان ابتدای نیمه دوم تیم برتر میدان باشد. هنوز بازی به دقیقه ۵۰ نرسیده بود که پرسپولیس چند موقعیت دیگر نیز ساخت و می توانست که دروازه نفت را باز کند.

در دقیقه ۵۶ نفت تهران صاحب یک ضربه کرنر شد و کرنر ارسالی نفتی ها خطرناک از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

در دقیقه ۵۸ پرسپولیس باز هم صاحب گل شد و این بار فرشاد احمدزاده پاس طارمی را به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۶۳ شوت محکم وحید امیری به شکلی خطرناک از بالای دروازه نفت تهران به بیرون رفت.

بازی در نیمه دوم کند شده بود و دو تیم به نتیجه بدست آمده قانع بودند. پرسپولیس سعی در کنترل بازی داشت و نفت نیز سعی در استفاده از موقعیت های نصفه و نیمه که با توجه به هوشیاری خط دفاع پرسپولیس آنها نتوانستند از موقعیت های خود استفاده کنند.

در دقایق پایانی بازی مهدی طارمی پشت محوطه جریمه نفت تهران صاحب توپ شد و شوت او به سمت دروازه میلاد فراهانی به گل تبدیل شد تا هم گل دوم او به ثمر برسد و هم گل سوم پرسپولس ثبت شود.

در نهایت بازی با نتیجه ۳ بر ۰ به پایان رسید تا سرخپوشان با ۹ امتیاز از سه بازی به صدر جدول لیگ برتر تکیه بزنند.

گل های بازی پرسپولیس و نفت تهران

گل های بازی پرسپولیس و نفت تهران

دقیقه ۴۷: حرکت سریع بازیکنان پرسپولیس به سمت دروازه نفت تهران، پاس محسن مسلمان برای مهدی طارمی و ضربه دقیقه طارمی به سمت دروازه نفت گل اول پرسپولیس را در پی داشت.

دقیقه ۵۸: باز هم یک کار تیمی و سرعتی از سرخپوشان توپ به مهدی طارمی رسید و او نیز فرشاد احمد زاده را در موقعیت گلزنی قرارداد تا احمد زاده با پای راست گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

دقیقه ۸۷: پشت محوطه جریمه پرسپولیس توپ به مهدی طارمی رسید و او نیز با یک شوت محکم به گوشه دروازه نفت تهران گل سوم را به ثمر رساند.

 

نتیجه بازی پرسپولیس و نفت تهران

پرسپولیس ۳ – ۰ نفت تهران

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه