اخبار پرسپولیس

پرسپولیس در گروه C لیگ قهرمانان آسیا با یاران ژاوی و صدرنشین امارات هم گروه شد

پرسپولیس در گروه C لیگ قهرمانان آسیا با یاران ژاوی و صدرنشین امارات هم گروه شد

به گزارش پرسپولیس، پس از برگزاری مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، صدرنشینان ایران و امارات و یکی از تیم های قدرتمند قطری در گروه C قرار گرفتند.

 

پرسپولیس ایران

قهرمان فصل گذشته و بهترین تیم ۳ فصل اخیر ایران طبیعتا نماینده کشور ما در سید یک است. شاگردان برانکو که در فصل جاری هم با اختلاف امتیازی مناسب صدرنشین لیگ خلیج فارس هستند، با تجربه قابل قبولی که از حضور در بین ۴ تیم برتر آسیا در فصل گذشته کسب کردند، بدون تردید در مسابقات فصل آینده رسیدن به فینال را هدف می گیرند. اتفاقی که با محرومیت های نقل و انتقالاتی و حواشی اخیر این تیم، مطمئنا دشوارتر از هر زمان دیگری خواهد بود.

 

السد  قطر

قدرت همیشگی و سنتی فوتبال قطر را می توان خطرناک ترین تیم سید دوم لیگ قهرمانان دانست. البته السد در این فصل رقبای دیرینه اش در لیگ قطر را قوی تر از همیشه می بیند. در پنج هفته اخیر آنها هر ۲ بازی رودررو مقابل الدحیل و الریان را واگذار کرده اند و همین باعث شد که پشت سر همین دو تیم در رده سوم لیگ قطر جای بگیرند. السد فصل پیش هم پس از الجیش، نایب قهرمان لیگ ستارگان شد. این تیم مسابقات فصل گذشته ی لیگ قهرمانان را به خاطر شکست در پلی آف مقابل استقلال ایران در ورزشگاه آزادی از دست داد.

 

الوصل امارات

صدرنشین فعلی فوتبال امارات که به خاطر یک گل زده ی بیشتر در جدول بالاتر از العین قرار گرفته، در فصل پیش روی لیگ قهرمانان سومین نماینده امارات است. الوصل که اخیرا به فرم خوب سال های نه چندان دور خود بازگشته، در فصل قبل لیگ امارات در رده ششم ایستاد ولی به خاطر محرومیت گسترده باشگاه های اماراتی از حضور در لیگ قهرمانان، جواز حضور در مسابقات این فصل را به دست آورد.

 

برنده نسف قارشی/الفیصلی

نسف قارشی که به مقام نایب قهرمانی فصل گذشته ی لیگ ازبکستان دست یافت، باید به مصاف الفیصلی اردن برود تا چهارمین تیم این گروه مشخص  شود اما بعید به نظر می رسد که تیم چهارم جدول لیگ اردن بتواند حریف نسف قارشی شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه