اخبار پرسپولیس

پرسپولیس بهترین تیم ایران است

لوکا بوناچیچ

به گزارش پرسپولیس به نقل از ایسنا ، لوکا بوناچیچ ، سرمربی تیم گسترش فولاد ظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس گفت : همه ما می‌دانیم که پرسپولیس در دو سال اخیر بهترین تیم ایران است. در این مقطع بازی سختی برابر آن‌ها داریم چون خود ما مشکلاتی درباره بازیکنان‌مان داشتیم. دو سه روز است که برخی از بازیکنان‌مان مریض شده‌اند و یوسف سیدی هم خواهرش را از دست داده و شرایط روحی خوبی ندارد. خود من فردا نمی‌دانم که ۱۰۰ درصد چه بازیکنانی را به زمین می فرستم. پرسپولیسی‌ ها به دنبال نتیجه خوب هستند و از انگیزه کافی برخوردارند. انتظار بازی سخت و سنگینی را مقابل این تیم داریم. ما تلاش می‌کنیم بهترین‌ها را به زمین بفرستیم و نتیجه بگیریم.

بوناچیچ افزود :

اگر وقفه در لیگ ایجاد نمی‌شد به نفع ما بود. ما یک سری بازیکن به تیم اضافه کردیم که کارت بازی آنان هنوز صادر نشده است.  قنبری و سیدی به دلیل مشکلاتی نمی‌توانند در این بازی به میدان بروند. ما یک برنامه و طرحی برای بازی فردا داشتیم اما تمریناتی که کردیم با بازیکنانی بود که فردا نمی‌توانند به میدان بروند. با این‌حال فردا می‌جنگیم تا نتیجه خوبی داشته باشیم.

سرمربی گسترش فولاد در پاسخ به این سوال که آیا با این روحیه‌ای که دارد واقعا به دنبال سه امتیاز است، بیان کرد: در همه جا مشکلات هست ولی باید مردانه بازی کنیم و تسلیم نخواهیم شد. اگر بازیکنانی که فردا نمی‌توانند بازی کنند را داشتیم، کارمان ساده‌تر بود اما شرایط همین است و باید برای سه امتیاز بجنگیم.

وی درباره بازی ایران و سوریه گفت :

بازیکنان ایران انگیزه لازم را به دلیل قطعی شدن صعودشان نداشتند . تیم سوریه هم قوی بود . بهتر می‌شد اگر ایران گل نمی‌خورد تا رکوردش حفظ می‌شد . نتیجه صفر بر صفر بهتر از دو بر دو بود.

بهترین تیم ایران

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه