اخبار پرسپولیس

پاتک قلعه نویی به لیست استقلال

امیر قلعه نویی پس از عقد قرارداد با تیم ذوب آهن، لیست بازیکنان مورد نیازش را در اختیار مسئولان باشگاه قرار داده است.

امیر قلعه نویی بلافاصله بعد از عقد قرارداد با تیم ذوب آهن کار نقل و انتقالاتی را آغاز کرد و لیست بازیکنان مورد نیازش را نیز در اختیار باشگاه قرار داد تا اقدامات لازم از سوی مسئولان باشگاه در این خصوص صورت گیرد. لیستی که طبیعتا در آن بازیکنان بزرگ و تعیین کننده هم وجود دارند.

طبیعی است در لیست سرمربی جدید ذوب آهن نام بازیکنان بزرگ و تعیین کننده‌ای هم به چشم بخورد. از جمله می‌توان به کاوه رضایی مهاجم اول آبی پوشان تهران اشاره کرد. این بازیکن که به دلیل ۱۳ گل در لیگ و آسیا و ۹ پاس گل از جمله بهترین بازیکنان استقلال در فصل گذشته بود، حالا مورد توجه قلعه نویی قرار گرفته و این می‌تواند حاوی پیام راه افتادن یک «فرا رقابت» شدید بین ذوب و آهن و استقلال در لیگ هفدهم داشته باشد.

همچنین سرمربی جدید سبزپوشان اصفهان اصرار فراوانی به حفظ مرتضی تبریزی مهاجم تیم ذوب آهن دارد که این بازیکن نیز به دلیل اتمام قرارداد با این باشگاه مورد توجه استقلال قرار گرفته و در روزهای گذشته صحبت از حضور او در استقلال بسیار جدی تر از همیشه بوده است.

به این ترتیب باید گفت قلعه نویی هنوز در ذوب آهن از راه نرسیده، با پاتک زدن به لیست استقلال جنگ روانی گسترده‌ای را با  تیم سابقش به راه انداخته است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه