اخبار پرسپولیس

نشست مطبوعاتی علی اکبر طاهری (مدیر عامل پرسپولیس) آغاز شد

نشست مطبوعاتی علی اکبر طاهری (مدیر عامل پرسپولیس) آغاز شد

به گزارش پرسپولیس، على اکبر طاهرى (مدیر عامل باشگاه پرسپولیس) با دعوت از اصحاب رسانه به تشریح و پاسخگویى در خصوص حواشى اخیر این باشگاه اعم از محرومیت طارمى و ماجراى ریزه اسپور، شب نشینى بازیکنان در دوبى، تمدید قرارداد با بازیکنان و … به صحبت پرداخت.

 

با برنامه برانکو آماده دیدار با اس خوزستان می شویم

در این مدت بازیکنان تعطیلی را پشت سر گذاشتند و با برنامه ای که آقای برانکو دادند، برای دیدار با استقلال خوزستان آماده می شوند تا با برد در این دیدار، برای بازی با الهلال در مسقط اعزام شوند. یک مقدار آسیب دیدگی و بازیکن دو کارته داشتیم که این موضوع رفع شده است. دو بازیکن دیگر هم مشکل داشتند اما به من گفتند که به بازی می رسند. امیدواریم هر دو بازی را با برد به پایان برسانیم تا یک اتفاق خوبی رخ دهد.

علی اکبر طاهری

بخشش یا کاهش محرومیت طارمی؟

باید در این موضوع رعایت طبقه بندی مطالب را داشته باشیم زیرا وکلا این مطالب را بررسی و مدیریت می کنند و پرونده را جلو می برند. دو مطلب در اینجا مطرح است؛ باشگاه و بازیکن. هر کدام نیز دو نوع رفتاری اعتراض و تعلیق به حکم داریم. ما وکیل خودمان را انتخاب کردیم که روی پرونده کار می کند. مدارک در حال ترجمه شدن است و به فیفا منتقل می شود. یک بخشی از کار تعلیق شدن حکم است و دیگری اعتراض حکم. اینکه ما بازیکن را برای حضور در ایران فریب دادیم، درست نیست و خود شما خبرنگاران در ماجرای کل این قضایا بودید اما اینکه آنها چگونه این نظر را آنجا جا انداختند، نا مشخص است و می خواهیم در دادگاه تجدید نظر به آن اعتراض کنیم. نکته امید بخش ما، گرفتن تعلیق حکم است. هم برای بازیکن و هم برای باشگاه زیرا با تعلیق حکم، طارمی می تواند در دیدار با الهلال حاضر شود و وضعیت پنجره های تعلیق شده ما مشخص شود. جریمه بر اساس حکم بر عهده بازیکن است و اگر باشگاه پرداخت کند، طلب ما از بازیکن می شود. تمام سعی و تلاش ما این است که همه هواداران خوشحال شوند. خیلی از صحنه ها کمک همه بوده و هیچکس نمی تواند بگوید تنها یک عامل نقش داشته است. ما دو سال پیش نایب قهرمان و فصل گذشته قهرمان لیگ شدیم و امسال نیز از ما این انتظار می رود که قهرمان شویم. اتفاقات نیز برای فوتبال است و گاهی بازیکنی آسیب می بند و برخی دو کارته می شوند. هواداران باید همچنان که پشتیبانی کردند، پشتیبان تیم خود باشند.
ادامه دارد…

 #ورزش۳
دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه