اخبار پرسپولیس

مصاحبه جالب برانکو در آستانه دربی ۸۵

مصاحبه جالب برانکو در آستانه دربی 85

به گزارش پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در آستانه‌ی دربی هشتاد و پنج و در پایان تمرین امروز شاگردانش در خصوص این دیدار و شرایط تیمش گفت: جا دارد یک بار دیگر از شاگردانم بابت این بازی تشکر کنم. یک بازی سخت مقابل نفت داشتیم و طبیعی است که ما از قبل برنده بازی شویم؛ ولی ساده نبود. بازیکنان شخصیت برنده را نشان دادند و از آنها راضی هستیم و صعود رضایت دارم.

وی ادامه داد: وحید امیری مصدومیت مختصری دارد؛ اما مطمئن هستیم تا دربی آماده خواهد شد. آدام همتی هم همینطور اما او هم آماده می‌شود. روی فرشاد احمدزاده نمی‌توانیم حساب کنیم چون عمل داشته، روی مهدی طارمی هم همینطور. یک چیزهایی درباره مسلمان شنیده‌ایم؛ اما نمی‌دانم داستان چیست.

 

برانکو در مورد دربی و شرایط سرخپوشان برای جدال هشتاد و پنجم گفت:

خوشحال هستیم از دربی و قشنگ‌ترین بازی است. به خاطر همین بازی است که بچه ها زندگی می‌کنند و تمرین می‌کنند و این بازی به همین خاطر ثروت فوتبال ایران است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه تیمش یک روز کمتر از حریف برای دربی استراحت داشته گفت:

ما وضعیتی داشتیم که بازی بین المللی داشتیم؛ اما هیچ توجیهی معنا ندارد. مصدومیت و درد معنا ندارد. انتظار داریم همه مشکلات شخصی خود را کنار بگذارند و با حداکثر آمادگی برای دربی آماده شوند.

وی در مورد تقابل با شفر و اینکه در آلمان در جدال با این مربی بازنده شده تا سرمربی آلمانی برای او کری بخواند گفت:

بله، ایشان مربی برلین بود و تیم خوبی هم داشت. وقتی برنده شده چه چیز دیگری باید بگوید؟ باید بگوید آماده باخت هستیم. طبیعی است که ما هم به دنبال برنده شدن‌ هستیم. او مربی عاقلی است و طبیعی است که به دنبال برد باشد. البته اتفاقی که در زمین خواهد افتاد یک چیز دیگر است!

برانکو

 

سرمربی پرسپولیس در واکنش به شرایط سرمربی جدید استقلال در دربی گفت:

همیشه همینطور است؛ اما دربی داستان خاصی دارد و قبل از همه بازیکنان تکلیف را در زمین مشخص می‌کنند. وظیفه ماست که آنها را مهیای این بازی کنیم و در نهایت آنها با عملکرد خود در زمین شرایط را به پایان خواهند رساند.

وی در مورد تفکراتش برای بازیکنان غایب تیمش گفت:

من حداکثر اعتماد را به بازیکنانی که داریم، دارم. ما کادر و بازیکنان قوی داریم و آن را در دیدارهای اخیر هم دیدید و من بسیار زیاد به بازیکنانم اعتماد دارم.

 

برانکو در واکنش به اینکه علی پروین پیش از این گفته مسائل روحی و روانی تاثیر زیادی در دربی دارد و او اکنون چه تصوری در خصوص شرایط تیمش دارد گفت:

من نمی‌دانم مشکلی که از آن صحبت می‌کنید، چیست؟ چه اتفاقی افتاد؟ در مورد مسلمان که هنوز اطلاع رسمی از باشگاه به ما ندادند؛ اما اینها ارتباطی به موضوع ندارد و هر کس که می‌خواهد جزو ۱۱ بازیکن باشد باید ۲۰۰ درصد توان خود را به کار بگیرد.
وی ادامه داد: ما نتایج درخشانی تا الان کسب کردیم. در تمام جام‌ها، در لیگ قهرمانان تا چهار تیم آمدیم و در لیگ برتر هم با دو بازی کمتر در بالای جدول هستیم و به پیکان و پارس تبریک می‌گویم؛ اما ما در کنار آنها هستیم. در جام حذفی هم صعود کردیم. اکنون چه تیمی بهتر از ما عملکرد داشته است؟ این بهترین رضایتمندی را می‌تواند داشته باشد و هواداران هم رضایت دارند و بزرگترین حامی ما هستند. این نمی‌شود و شاید بعضی‌ها انتظار دارند که ما هر بازی را ۱۷ بر صفر برنده شویم؛ اما من فکر می‌کنم نتایجی عالی تاکنون کسب کردیم. اگر کسی در وضعیت روحی و روانی خوبی باشد آن مسلما ما هستیم.

وی در مورد دربی کرواسی و دربی ایران و اینکه کدامیک داغ‌تر و هیجانی است گفت:

در مورد قشنگی و زیبایی کدام دربی سخت می‌توان نظر داد. هر کدام بزرگترین دربی هستند و دربی کرواسی خیلی حوادث رخ می‌دهد، چیزی که اینجا کمتر است و طبیعی است که ایران بزرگتر از کرواسی است و دربی اش هم بزرگتر است. ۶۰ میلیون در ایران و بیرون کشور این دربی را دنبال می‌کنند. آنجا هم همینطور است و البته دربی جذاب و مهم است و مهم همیشه این است که برنده دربی باشی.

مصاحبه جالب برانکو در آستانه دربی 85

برانکو در مورد تمدید قراردادش با پرسپولیس در آستانه‌ی دربی گفت:

فعلا این بحث جای صحبت ندارد. وضعیت و موقعیت به گونه‌ای است که در حال حاضر تصمیمی گرفته نشده است.

 

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه حضورش در دربی‌ها با بازی‌های پرگلی همراه بوده و اکنون در آستانه دربی هشتاد و پنج به نباختن فکر می‌کند یا بازی زیبا گفت: تمام بازی‌های ما در دربی خوب بود، حتی آن نتیجه صفر – صفر در دربی هم با بازی عالی همراه بود. وظیفه ما در بازی‌ها و در قبال هواداران مان هم این است که باعث رضایت آنها شویم. من انتظار یک بازی خوب دارم و اگر برد هم باشد رضایتمندی بیشتر می‌شود و طبیعی است که ما می‌خواهیم برنده باشیم.

 

برانکو در مورد نتایج سابق خود در دربی‌ها و اینکه نتیجه گرفتن در این بازی به چه فاکتوری نیازمند است گفت:

به فضای حاکم بر تیم و کنار تیم. اینکه بچه ها با هم وحدت داشته باشند و یک تیم باشند. تیم واجب تر از فرد است و آن موقع است که اگر با بحران مواجه شوند هم با روح تیمی خود با آن مقابله می‌کنند و به نتیجه لازم دست پیدا می‌کنند.

 

 

برانکو در پایان در خصوص اینکه دوست دارد به کار خود در ایران ادامه دهد یا خیر گفت:

این موضوع را بیخیال شوید و این موضوع فعلی نیست برای بحث کردن. کدام مربی خارجی بیشتر از من در ایران بوده؟ هیچ مربی‌ای اینطور نبوده. من اینجا احساس خوبی دارم و اینجا عالی است. مردم بسیار خوب هستند و یک ذره هم ایراد و انتقاد ندارم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه