اخبار باشگاه

ماریچ و گابریل پرسپولیس را در خطر سقوط به دسته پایین تر قرار دادند !

ماریچ و گابریل پرسپولیس را در خطر سقوط به دسته پایین تر قرار دادند !

به گزارش پرسپولیس، روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال ایران در خصوص رای صادر شده از سوی فیفا بر علیه باشگاه نفت تهران گفت: به دلیل شکایت ایگور پراهیچ بازیکن سابق تیم نفت، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۹۶ هزار ۱۷۰ هزار دلار به این بازیکن محکوم شده است. همچنین ۵ درصد بابت خسارت سالیانه باید از سوی این باشگاه پرداخت شود. از طرف دیگر ۱۵ هزار فرانک سوئیس هم به عنوان جریمه بابت دیرکرد باید به فیفا از سوی این باشگاه پرداخت شود.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس هم با ۲ پرونده روبرو شده است. این باشگاه باید تا ۱۹ ژانویه مبلغ بدهی لوکا ماریچ بازیکن سابق باشگاهش را بپردازد و اگر تا تاریخ اعلام شده این پول داده نشود آن وقت پرونده این بازیکن به کمیته انضباطی فیفا خواهد رفت تا جرایم دیگر لحاظ شود.

وثوق احمدی خاطرنشان کرد: در پرونده شکایت فرناندو گابریل هم باشگاه پرسپولیس به دلیل عدم اجرای رای قبلی به مبلغ ۱۰ هزار فرانکو سوئیس محکوم شده است. آنها در صورتی که ظرف ۳۰ روز پول گابریل را ندهند ۶ امتیاز به صورت اتوماتیک وار از باشگاه پرسپولیس کسر خواهد شد. اگر خدای نکرده ۶ امتیاز کسر شد و باز هم پولی پرداخت نشود آن زمان احتمال سقوط پرسپولیس به دسته پایین‌تر هم وجود خواهد داشت. همچنین این باشگاه مبلغ ۲ هزار فرانکو سوئیس هم بابت هزینه رسیدگی به این شکایت باید بپردازد.

#نود

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه