اخبار پرسپولیس

ليست کامل بازيکنان پرسپوليس ۹۶-۹۷

ليست کامل بازيکنان پرسپوليس 96-97

تیم پرسپولیس تهران قهرمان فصل ۹۵-۹۶ در لیگ برتر فوتبال ایران است و برای فصل جدید ۹۶-۹۷ لیگ هفدهم بازیکنان جدیدی به این تیم اضافه شده و همچنین بازیکنانی در فصل قبل از تیم جدا شده اند. پرسپولیس بعد از قهرمانی در لیگ شانزدهم، بیش از همه روی حفظ بازیکنانش اصلی اش تمرکز کرد و البته با خریدهای خوبی که انجام داد، تیمی قدرتمند برای فصل جدید آماده کرد. از بین بازیکنان اصلی پرسپولیس در فصل گذشته، سروش رفیعی از جمع قرمزها جدا شد و در مقابل آنها با خرید گادوین منشا، سیامک نعمتی ، شجاع خلیل زاده، بشاررسن و شایان مصلح، نقاط ضعف فصل گذشته شان را پوشش دادند.

در ادامه ليست کامل بازيکنان پرسپوليس ۹۶-۹۷ را به طور کامل تشریح کرده ایم.

لیست کامل بازیکنان خروجی پرسپولیس ۹۶-۹۷

سامان نریمان جهان ، محمد آرام طبع ، شهاب کرمی، سروش رفیعی، حامد آقایی (قرضی) ، رضا کرملاچعب (قرضی) بازیکنانی هستند که از پرسپولیس در فصل ۹۶ – ۹۷ جدا شده اند . سروش رفیعی که فصل قبل به تیم پرسپولیس آمد با جدا شدن از این تیم به لیگ ستارگان قطر پیوست.

لیست کامل خرید بازیکنان پرسپولیس ۹۶- ۹۷

آیدین رضایی سیامک نعمتی شاهین عباسیان شایان مصلح شجاع خلیل زاده گادوین منشا احمد نورالهی بشار رسن بازیکنانی هستند که به تیم پرسپولیس در فصل جدید اضافه شداند و قرارداد با این تیم بستند.

با این وجود ليست کامل بازيکنان پرسپوليس ۹۶-۹۷ با با توجه به موقعیت وپست های موجود به ترتیب زیر داریم:

 

*دروازه بان ها : علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشویچ، ابوالفضل درویش وند

 

بیررانوند و رادوشوویچ

 

*مدافعان: شجاع خلیل زاده، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، شایان مصلح، احسان حسینی، شاهین عباسیان

 

مدافعان پرسپولیس

 

*هافبک ها: فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، وحید امیری، محسن مسلمان، سیامک نعمتی، بشار رسن، آدام همتی، حمیدرضا طاهرخانی، سعید حسین پور

 

هافبک های پرسپولیس

 

*مهاجمان: مهدی طارمی، علی علیپور، گادوین منشا، احسان علوان زاده، محمد امین اسدی، آیدین رضایی

 

خط حمله پرسپولیس
بازيکنان تازه وارد پرسپوليس با شماره پيراهن‌هایی خاص در فصل جدید برای سرخپوشان به میدان آمده اند.با توجه به حضور پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسیا و همچنین تحت تملک بودن برخی شماره‌ها، بازيکنان تازه وارد مجبور شدند با شماره‌های خاص قرارداد خود را با این تیم ثبت کند. از جمله شماره‌های عجیب و خاص در بین بازيکنان این تیم می‌توان به بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان این تیم با شماره پيراهن ۴۴ ، گادوین منشا با شماره ۹۰ ، شایان مصلح با شماره ۶۹ و سیامک نعمتی با شماره ۸۸ اشاره کرد. علی علیپور، مهاجم شمالی سه فصل اخیر سرخپوشان نیز دیگر بازیکنی است که با شماره غیر مرسوم در دنیای فوتبال و البته در طول سال‌های اخیر در این تیم حضور دارد و این بازیکن نیز با شماره ۷۰ برای این تیم به میدان می‌رود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه