اخبار لیگ قهرمانان

فردوسی‌پور: پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد

فردوسی‌پور: پرسپولیس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌رسد

به گزارش “پرسپولیس“، دیدارهای دور رفت مرحلهیک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از روز دوشنبه (۳۰ مرداد) آغاز خواهد شد و پرسپولیس تنها نماینده کشورمان در این مرحله، روز ۳۱ مرداد در مسقط عمان به مصاف الاهلی عربستان سعودی خواهد رفت.

 

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به سراغ چند نفر از هواداران تیم های حاضر در این مرحله رفته و نظر آنها را درباره این مسابقات پرسیده است.

عادل فردوسی پور مجری برنامه «نود» و گزارشگر سرشناس کشورمان نیز به عنوان طرفدار فوتبال کشورمان در این گفتگو شرکت کرده و پیش بینی کرد پرسپولیس می تواند با حذف الاهلی عربستان با استفاده از قانون گل زده در خانه حریف،راهی نیمه نهایی شود.

 

فردوسی پور در پاسخ به این سئوال که پیش بینی شما درباره دو بازی رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی چیست؟، گفت:
هر دو مسابقه سخت و نزدیک خواهد بود. از آنجایی که بازی خانگی و خارج از خانه واقعی وجود نخواهد داشت، برای هر دو تیم دیدارهای رفت و برگشت تفاوت زیادی نخواهد داشت.

در نهایت، من فکر می کنم پرسپولیس با استفاده از قانون گل زده در خانه حریف به دور بعد صعود خواهد کرد.

 

وی در جواب این پرسش که بازیکن کلیدی چه کسی خواهد بود؟، نیز گفت:

مهدی طارمی قطعا مهمترین بازیکن پرسپولیس است. شاید او کمی بی ثبات باشد. بنابراین همه چیز بستگی به این دارد که واقعا یکی از روزهای خوب او برابر الاهلی رقم بخورد، اگر اینطور باشد، طارمی بازیکنی  مهارنشدنی خواهد بود.

 

و در نهایت فردوسی پور به این سئوال که آیا پرسپولیس می تواند قهرمان آسیا در سال ۲۰۱۷ شود؟، اینطور پاسخ داد:

اگر آنها به مرحله بعدی صعود کنند، می توانند از حمایت هواداران پرتعداد خود بهره مند شوند، که آنها را قوی تر خواهد کرد. آن روز پرسپولیس حتی می تواند برای رقبای شرق آسیا هم خطرناک باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه