اخبار بازیکنان

عملکرد مهدی طارمی قبل از محروميت

مهدی طارِمی ۲۷ تیر ۱۳۷۱ در بوشهر متولد شد . وی در اردیبهشت ۱۳۹۳ به باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران پیوست. او همچنین سابقه بازی در تیم‌های شاهین بوشهر و ایرانجوان بوشهر را دارد. نخستین درخشش او در پرسپولیس و ۷۹مین شهرآورد تهران مقابل استقلال بود که در آن پرسپولیس با نتیجه ۲–۱ به پیروزی رسید. او در آن بازی دیدنی گلی نزد، امّا به‌عنوان یک بازیکن تعویضی نقش موثّری در گل اوّل داشت و با پاس حساب‌شده او محمّد نوری گل اوّل و مساوی پرسپولیس را به ثمر رساند.

 

مهدی طارمی در ایرانجوان بوشهر

عملکرد بدطارمی برای لژیونر شدن

مهدی طارمی در پایان فصل گذشته و با توجه به اتمام قراردادش با پرسپولیس راهی ترکیه شد و بعد از قبول در تست پزشکی و موافقت با مفاد قرارداد این باشگاه، پای برگه رسمی قراردادش با این تیم را به امضا رساند. آقای گل فوتبال ایران در تمرینات این تیم نیز بعد از آن حضور یافت و از سوی مسوولان به طور رسمی به عنوان خرید جدید این باشگاه رونمایی شد. با این حال او بعد از ۱۰ روز بار دیگر هوای بازگشت به فوتبال ایران به سرش زد و بدون اطلاع مسوولان ریزه اسپور به تهران بازگشت و بلافاصله با مسوولان پرسپولیس به توافق دست یافت و قرارداد دوساله خود را با این تیم به امضا رساند تا در فصل شانزدهم با پیراهن شماره ۹ سرخپوشان به بازی پرداخته و در نهایت در تیم ملی و پرسپولیس عملکرد موفقی از خود به جا بگذارد. در این بین مسوولان ریزه اسپور که پیگیر ماجرای مربوط به قطع همکاری یک طرفه و غیر مسوولانه‌ی مهدی طارمی با این باشگاه بودند، شکایتی در این رابطه به فیفا ارسال کرده و با ارائه مدارک و مستندات خود خواهان رسیدگی به موضوع شده‌اند. مساله‌ای که در صورت اثبات می‌تواند محرومیت یک ساله مهدی طارمی را در پی داشته باشد.
مهاجم موفق پرسپولیس حداقل از حیث عملکرد فنی قبل از محرومیت که با دو عنوان قهرمانی در لیگ برتر و حضور موقت در صدر جدول آقای گلی لیگ قهرمانان آسیا، به دنبال این حکم چهار ماه از میادین دور خواهد بود. عملکرد مهدي طارمي قبل از محروميت بسیار خوب ومفید ارزیابی شده بود به نحوی که یکی مهره های اصلی در ترکیب ثابت تیم ملی وتیم پرسپولیس و از مهر های اصلی برای کسب نتیجه وبرد تیم به شمار می آمد.

 

مهدی طارمی در تیم ملی

افتخارات فردی مهدی طارمی قبل از محرومیت

• بهترین مهاجم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۴–۱۳۹۳
• آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران ۹۵–۱۳۹۴
• پدیده جوان لیگ برتر فوتبال ایران ۹۵–۱۳۹۴ از نگاه کانون مربیان فوتبال ایران
• بهترین بازیکن لیگ برتر فوتبال ایران ۹۵–۱۳۹۴
• بهترین مهاجم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۵–۱۳۹۴
• آقای گل لیگ برتر فوتبال ایران ۹۶–۱۳۹۵
• بهترین مهاجم لیگ برتر فوتبال ایران ۹۶–۱۳۹۵
• بازیکن سال فوتبال ایران لیگ برتر فوتبال ایران ۹۶–۱۳۹۵

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه