اخبار پرسپولیس

علت باخت پرسپولیس در مقابل الهلال از نظر فرشاد پیوس

علت باخت پرسپولیس در مقابل الهلال از نظر فرشاد پیوس

فرشاد پیوسبه گزارش پرسپولیس، فرشاد پیوس درباره بروز مشکلات پرسپولیس در غیاب طارمی می گوید: طارمی فوتبالیست خوبی است اما پرسپولیس با حضور منشا و علی پور، قطعا مشکلی نخواهد داشت واین را آقای برانکو بهتر از هر کسی می داند.

پیوس، میگوید: مشکلات تیم پرسپولیس پنجره نقل وانتقالات نیست چون مطمئن باشید که همه بازیکنانی که قراردادشان تمام میشود برای سال آینده با این تیم تمدید خواهند  کرد ،به نظر من مشکل پرسپولیس تنها همین جریمه مالی است وبس.

پیوس ادامه می دهد: تیم الهلال بهترین تیم آسیا است اما همین تیم را در شرایط عادی میشد متوقف کرد کما این که در دور گروهی چنین کردیم ، اما برابر الهلال بازیکنان تیم به خاطر بازی با سپاهان خسته بودند، قطعا بدانید که این پرسپولیس در ادامه کار به روند قدرتمندانه خود برگشته و با برد برابر حریفانش در لیگ و برد در دربی روحیه خوبی خواهد گرفت.

پیوس مهم ترین عامل در شکست برابر الهلال را به جز خستگی بدن ها، ناشی از مسائل روحی وروانی می داند ومی گوید: قبل از بازی برابر الهلال همه میدانستند که بازیکنان بی روحیه هستند وآن لبخند ها وشوخی ها هم در واقع تنها برای ظاهر سازی بود.

پیوس درباره بازی تیم ملی برابر روسیه وتوگو می گوید: بازی با روسیه بسیار بازی خوبی خواهد شد چون روسیه در کشور خودش و در جام جهانی حتی داعیه قهرمانی را هم دارد؛ اما توگو، طوری که من شنیدم اصلا بین ۲۰ تیم قدر آفریقا هم نیست.

پیوس درباره حضور شفر در استقلال گفت:

مربی خارجی خوب است؛ اما هر مربی خارجی در فوتبال ما که کی روش وبرانکو نمی شود،باید به منصوریان فرصت بیشتری داده میشد. او سال گذشته درست در همین شرایط امروز استقلال را به قدرت برگرداند و دادن فرصت، حداقل تا دربی، حقی بود که باید به منصوریان داده می شد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه