اخبار بازیکنان

طارمی در لیست ستاره‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸

به گزارش “پرسپولیس“، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) امروز در گزارشی به معرفی ۱۲ بازیکنی پرداخته است که در دور جدید بازی‌های مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره کهن پتانسیل درخشش و تأثیرگذاری دارند و نام مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس هم در این فهرست دیده می‌شود.

سایت AFC درباره طارمی نوشته است: مهدی طارمی یکی دیگر از نفرات لیست بلندبالای مهاجمان طراز اولی است که در پرسپولیس توانایی‌های‌شان را به اثبات رساندند و در عین حال استعدادشان برای بازی در تیم ملی ایران را در عرصه رقابت‌های آسیایی هم به نمایش گذاشتند. طارمی نه تنها توانایی بازی به‌عنوان مهاجم نوک یا گوش چپ را دارد بلکه گاهی اوقات به‌عنوان مهاجم دوم و حامی سردار آزمون بازی می‌کند. شَم گلزنی طارمی به او برای اوج‌گیری در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کمک کرده است.

طارمی در لیست ستاره‌های مقدماتی جام جهانی 2018

براساس این گزارش، ۱۱ بازیکن دیگری که AFC توصیه کرده است فوتبالدوستان بازی آنها را در دور نهم بازی‌های مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ تماشا کنند، عبارتند از: سون هئونگ مین (کره جنوبی)، وو لی (چین)، اودیل احمدوف (ازبکستان)، حسن الهیدوس (قطر)، عمر خریبین (سوریه)، آرون موی (استرالیا)، شینجی کاگاوا (ژاپن)، نواف العابد (عربستان سعودی)، عمر عبدالرحمن (امارات)، چانتیپ سونگکراسین (تایلند) و مهند عبدالرحیم (عراق).

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه