اخبار بازیکنان

طارمی بالاتر از محمد قاضی در رده دوم بهترین های فصل

طارمی بالاتر از محمد قاضی در رده دوم بهترین های فصل

به گزارش پرسپولیس، پس از پایان بازی های هفته نهم لیگ برتر بازیکنان حاضر در صدر جدول ارزشمندترین ها تغییرات زیادی نداشتند و در این میان مهاجم پدیده موفق شد جایگاه خود را یک پله ارتقا دهد و به صدر جدول بهترین گلزنان لیگ برتر برسد.

بررسی ارزشمندترین بازیکنان حاضر در لیگ هفدهم:

۱– مرتضی تبریزی، ذوب آهن – ۸ امتیاز

مهاجم و کاپیتان ذوب آهنی ها با پاس گلی که در دیدار اخیر این تیم مهیا کرد توانست خود را در صدر جدول حفظ کند. مرتضی تبریزی پیش از این موفق شده بود ۵ بار برای ذوبی ها گلزنی کند و با پاس گلی که در بازی برابر پدیده ارسال کرد دومین گلسازی خود را به ثبت رساند. تبریزی یک بار نیز توانست ضربه پنالتی به دست بیاورد. ضربه ای که یک گل برای سبزقباها به همراه داشت.

مرتضی تبریزی

دوم – مهدی طارمی، پرسپولیس – ۷ امتیاز

مهاجم سرخپوشان در زمان بدی محروم شد. او که تا چهار ماه آینده نمی تواند برای تیم پرسپولیس به میدان برود وضعیت خود بین ارزشمندترین بازیکنان لیگ را نیز در مخاطره می بیند. مهدی طارمی پیش از این ۵ بار برای پرسپولیسی ها گلزنی کرد بود. ۲ بار با پاس هایش موجبات گلزنی این تیم را فراهم کرد و ۱ پنالتی منجر به گل  نیز به دست آورد.

مهدی طارمی

سوم – محمد قاضی، پدیده مشهد – ۶ امتیاز

مهاجم باتجربه پدیده ای ها در ادامه فصل قبل در لیگ هفدهم بازی های خوبی برای تیمش به نمایش می گذارد. او با گلی که در دیدار اخیر تیمش زد توانست ۶ گله شود و در صدر جدول گلزنان حضور پیدا کند. محمد قاضی در بازی برابر ذوب آهن یک پنالتی نیز از دست داد تا نتواند در فاصله ای بیشتر از رقبای خود حضور پیدا کند.

محمد قاضی

#ورزش۳

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه