اخبار مربیان

شایعه جدایی برانکو از پرسپولیس/ پروفسور پیشنهاد خارجی ندارد

شایعه جدایی برانکو از پرسپولیس/ پروفسور پیشنهاد خارجی ندارد

به گزارش “پرسپولیس“، برانکو ایوانکوویچ عملکرد خوبی در تیمپرسپولیس داشته است و توانست این تیم را در لیگ قهرمانان آسیابه موفقیت برساند، همین موضوع باعث شده که برانکو از چند تیم خارجی پیشنهاد داشته باشد و اکنون هم مورد توجه یک تیم از لیگ مصر قرار گرفته است؛ این تیم مصری پیشنهاد اغوا کننده ای به برانکو داده است و شاید سرمربی پرسپولیس هم به این پیشنهاد فکر کند و خواهان جدایی از سرخپوشان باشد.

این ادعایی است که برخی رسانه‌ها در مورد احتمالی جدایی برانکو از پرسپولیس منتشر کرده و مدعی شده اند سرمربی کروات سرهخپوشان به زودی از این تیم جدا می‌شود؛ این در حالی است که باشگاه پرسپولیس این ادعا را به طور کامل رد کرده است.

پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جدایی برانکو از پرسپولیس گفت :برانکو پیشنهادی از تیم های خارجی ندارد و همچنان به فعالیتش در پرسپولیس ادامه می دهد.

او درباره پیشنهاد اغوا کننده یک تیم مصری به برانکو بیان کرد: برانکو با پرسپولیس قرارداد دارد و به تعهداتش در قبال این تیم پایبند است. برانکو یک مربی حرفه ای است و تمایلی به ترک پرسپولیس در میانه فصل ندارد.

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد:برانکوبه علت صادر نشدن روادید خود نتوانست برای شرکت در مراسم برترین مربیان آسیا عازم چین شود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه