اخبار پرسپولیس

انتقاد شدید پیشکسوت پرسپولیس از بیرانوند / با رفتن یک بازیکن هیچ اتفاقی برای تیم نمی افتد

انتقاد شدید پیشکسوت پرسپولیس از بیرانوند / با رفتن یک بازیکن هیچ اتفاقی برای تیم نمی افتد

به گزارش پرسپولیس  و به نقل از مهر، نادر باقری درباره صحبت های برانکو ایوانکوویچ در خصوص جدایی علیرضا بیرانوند از این تیم گفت: کاملا با صحبت ها سرمربی پرسپولیس که گفته است بازیکن باید بداند از باشگاه پرسپولیس کوچکتر است موافقم. با رفتن بیرانوند هیچ اتفاق خاصی در پرسپولیس نمی افتد.

وی در ادامه افزود: بیرانوند یا تصمیمش را برای جدایی گرفته است یا با رفتارهایش برای پرسپولیس ناز می کند! او حالا که فهمیده است پرسپولیس از حضور در پنجره نقل و انتقالاتی محروم است چنین صحبت هایی را انجام داده است تا باشگاه را تحت فشار قرار دهد و رقم قراردادش را بالا ببرد. بیرانوند بداند اگر از پرسپولیس برود هرگز نمی تواند پیاهن تیم ملی را باز هم بر تن کند. او ز دل هواداران پرسپولیس هم کنده خواهد شد.

نادر باقری

مربی اسبق دروازه بان های پرسپولیس، نسبت به عملکردفنی دروازه‌بان ملی‌پوش این تیم نیز انتقاداتی وارد کرد و گفت:

پرسپولیس با همین تیم فعلی و با یک دروازه بان بی تجربه و جوان هم می تواند قهرمان لیگ شود. دروازه بان بزرگ به درد بازی های بزرگ می خورد اما دیدیم که بیرانوند در حد و انداه های گلر بزرگ نیست و در بازی های مهم نتوانسته است کمکی به پرسپولیس کند. مدافعان تیم ملی در پرسپولیس هستند و به همین خاطر ضعف های او پوشیده می شود.

باقری درباره دعوت امیر عابدزاده به اردوی تیم ملی اظهار داشت:

او از زیر سایه پدرش خارج شده است. اتفاقا یکی از معدود افرادی است که نام خانوادگی اش هیچ نقشی درم وفقیت او نداشت. امیر می تواند آینده تیم ملی را در درون دروازه تضمین کند. با تصمیم آقای کی روش نسبت به دعوت از او کاملا موافق هستم و امیدوارم بتواند شایستگی هایش را به کادرفنی تیم ملی نشان دهد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره استعفای طاهری نیز صحبت کرد و گفت:

آقای طاهری از مشکلات ریز و درشت پرسپولیس خسته شده است. باید به او کمک شود. پرسپولیس شرایط حساسی دارد و فکر می کنم می تواند با وی باز هم به موفقیت دست پیدا کند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه