اخبار پرسپولیس

استیلی: پرسپولیس باید هر طور شده الهلال را در آزادی شکست دهد حتی در صورت عدم صعود

استیلی: پرسپولیس باید هر طور شده الهلال را در آزادی شکست دهد حتی در صورت عدم صعود

به گزارش پرسپولیس، حمید استیلی درباره بحث‌های مطرح شده راجع ‌به شب‌نشینی بازیکنان پرسپولیس پیش از دیدار مقابل الهلال عربستان، اظهار داشت:نباید به این مسائل حاشیه‌ای دامن بزنیم.
فوتبال ایران در ظاهر حرفه‌ای است، اما در عمل نه. باشگاه‌ها فقط می‌آیند، با بازیکنان قرارداد می‌بندند و پول کلان به آنها می‌دهند.! بازیکنان هم دو ساعت تمرین می‌کنند و ۲۲ ساعت در اختیار خودشان هستند. وقتی رقم قرارداد یک بازیکن حرفه‌ای است، وی باید در اختیار باشگاه باشد و باشگاه هم باید از بازیکنش مراقبت کند. بازیکنان ما وقتی به تیم‌های اروپایی می‌روند، روزبه‌روز بهتر می‌شوند، اما در ایران نه. دلیلش هم این است بازیکن در اروپا زندگی حرفه‌ای دارد. این بحث‌ها فقط مختص پرسپولیس نیست و در همه باشگاه‌های ایران وجود دارد.

وی با اشاره به شایعات موجود در خصوص دوپینگ و اختلاف سیدجلال حسینی با برانکو ایوانکوویچ، خاطرنشان کرد:

سیدجلال حسینی بازیکنانی است که امتحانش را پس داده. او یک مهره ارزشمند است و از زمانی که بازی نمی‌کند، پرسپولیس در دفاع به مشکل خورده است. حسینی همیشه در اختیار تیم بوده و حرفه‌ای زندگی می‌‌کند. به‌نظرم مطرح کردن این صحبت‌ها درباره «سید جلال» خوب نیست.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد روند این تیم در دیدارهای اخیر و اُفتی که شاگردان برانکو دچار آن شده‌اند، گفت: فوتبال بالا و پایین زیادی دارد. بهترین‌های تیم‌های دنیا هم در مقاطع مختلف دچار اُفت می‌شوند. پرسپولیس در سه چهار دیدار اخیرش خوب نتیجه نگرفته است، اما قطعاً درست می‌شود. باید همه کمک کنند که پرسپولیس به حالت اولیه برگردد. برانکو هم در این تیم زحمات زیادی کشید و امیدوارم مسئولان باشگاه بتوانند قراردادش را تمدید کنند.

پرسپولیس در مقابل الهلال

استیلی دیدار برگشت مقابل الهلال را برای پرسپولیس یک بازی مهم دانست و یادآور شد:

دیدار مقابل الهلال برای پرسپولیس حیثیتی است. شاگردان برانکو باید این تیم را ببرند، حتی شده با یک گل. پرسپولیس باید محکم بازی کند تا اتفاقات دیدار رفت تکرار نشود و این خیلی مهم است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه