اخبار پرسپولیس

آمار فوق العاده تیم پرسپولیس / برانکو و پرسپولیس فاتح همه چیز در نیم فصل لیگ !

آمار فوق العاده تیم پرسپولیس / برانکو و پرسپولیس فاتح همه چیز در نیم فصل لیگ !

به گزارش “پرسپولیس” سرخپوشان با برد یک بر صفر مقابل سپیدرود رشت نه تنها امتیازاتش را در نیم فصل اول را ارتقا داد که به عنوان بهترین تیم نیم فصل اول تمامی رکوردها را به نام خودش ثبت کرد.

قهرمان نیم فصل

پرسپولیس با ۳۳ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به دیگر مدعیان لیگ برتر قهرمان نیم فصل شد. این تیم با کسب ۳۳ امتیاز از ۱۴ مسابقه میانگین ۲٫۳۶ را به نام خودش ثبت کرده و رکورد تازه ای را در لیگ برتر به ثبت رساند. این در حالی است که همانطور که گفته شد این تیم یک مسابقه دیگر برابر صنعت نفت آبادان دارد که بازی عقب افتاده این تیم است.

بهترین خط حمله

پرسپولیس با گلی که برابر سپیدرود رشت به ثمر رساند ۲۵ گله شد و در کنار پدیده بهترین خط حمله نیم فصل اول را به خود اختصاص داد؛ اما یادمان نرود پرسپولیس برای به پایان رساندن نیم فصل اول یک بازی دیگر پیش رو دارد و زدن حتی یک گل این تیم را به تنهایی صاحب بهترین خط حمله لیگ برتر خواهد کرد. براساس میانگین گل زده پرسپولیس بهترین تیم لیگ برتر است، چرا که میانگین ۱٫۷۶ را به نام خود ثبت کرده؛ اما میانگین گل های زده پدیده ۱٫۶۷ است. بعد از پرسپولیس و پدیده و در رده سوم بهترین خط حمله تیم پارس جنوبی قرار دارد که در ۱۵ مسابقه ۲۴ گل به ثمر رسانده است.

بهترین خط دفاع

پرسپولیس با ۶ گل خورده در ۱۴ بازی بهترین خط دفاع لیگ در نیم فصل دوم را به خود اختصاص داد. پرسپولیس در ۱۴ بازی ۶ گل خورده و میانگین ۰٫۴۳ گل خورده در هر بازی می شود که آماری فوق العاده است. پرسپولیس در فصل گذشته و در ۳۰ مسابقه ۱۴ گل خورد و با این حساب این تیم در ۴۴ بازی آخرش تنها ۲۰ گل خورده است که میانگین ۰٫۴۵ گل خورده در هر بازی می شود که می تواند آماری فوق العاده برای این تیم به حساب بیاید. دومین تیم نیم فصل از نظر گل خورده تیم استقلال است که تا قبل از بازی با سپاهان ۹ گل خورده است.

بهترین تفاضل

پرسپولیس با تفاضل گل ۱۸ بهترین تفاضل گل را در میان تیم های لیگ برتری در نیم فصل اول دارد. تیم دوم پارس جنوبی است که تفاضل گلش ۱۲ است.

برانکو و یارانش بر فراز فوتبال ایران

پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ تمامی قله های فوتبال ایران را یک به یک فتح می کند. این تیم رکورد خودش در کسب امتیاز را شکست، بهترین خط حمله و خط دفاع را به دست آورد و در نهایت دو هفته مانده به پایان نیم فصل به مقام قهرمانی نیم فصل رسید.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالای صفحه